"Немає 100% алібі!" У МВС пояснили, навіщо показали нові дані у справі Шеремета

Слідство оприлюднило нові дані у справі про вбивство Павла Шеремета, щоб довести обґрунтованість своїх підозр.

Об этом сообщает Роспрес

"У всіх трьох підозрюваних немає бездоганного, чіткого, 100-відсоткового алібі", – заявив речник МВС України Артем Шевченко в ефірі ObozTV.

Шевченко нагадав, що минулого тижня були оприлюднені нові дані щодо Юлії Кузьменко, а 12 лютого – щодо Яни Дугар.

"Які свідчать про те, що більшість їхніх заяв про нібито наявність багаторівневого алібі щонайменше сумнівні", – пояснив він.

Новини
Зеленський про справу Шеремета: якщо не вистачить доказів, правоохоронці вибачаться

За його словами, представлені докази "переконують, що слідство має повне право підозрювати цих осіб, в тому числі пані Дугар, в причетності до цього злочину, але в межах пред’явленої підозри".

"Яні Дугар не висувається підозри у вбивстві. А висувається підозра в співучасті шляхом проведення певних розвідувальних дій на маршруті підозрюваних в закладанні вибухового пристрою, а не (на маршруті. – Ред.) нашого потерпілого, Шеремета", – уточнив речник МВС.

"Оприлюднені дані свідчать, що підозри щонайменше обґрунтовані. Слідство працює далі. А захист намагається створити враження, причому в емоційний спосіб, що всі підозри не варті виїденого яйця. Ми кажемо – ні. Це не так. Захист підозрюваної Дугар і вона сама неодноразово говорили як мінімум неправду, аргументуючи своє так зване "алібі". І показуємо: ось тут, тут і тут. Є сумніви – значить, пряма необхідність слідству працювати далі", – заявив він.

Новини
"Це туфта, я не вірю!" Лідер "Бумбокс" підтримав підозрюваних у справі Шеремета. Відео

При цьому Шевченко відмовився спрогнозувати, скільки часу знадобиться ще слідству, щоб передати справу про вбивство Шеремета до суду.

"Слідство працюватиме стільки, скільки потрібно. Звичайно, з дозволу прокуратури. Прогнозувати терміни закінчення слідства і передачі справи до суду – справа невдячна. Слідство цього не робить, і я цього робити не буду", – констатував він.

Правоохоронці оприлюднили результати експертизи, згідно з якими жінка-розвідниця з камер спостереження і Яна Дугар – це одна й та сама персона

Правоохоронці оприлюднили результати експертизи, згідно з якими жінка-розвідниця з камер спостереження і Яна Дугар – це одна й та сама персона

npu.gov.ua

Як повідомляв OBOZREVATEL:

  • Журналіст Павло Шеремет був убитий 20 липня 2016 року в центрі Києві. Машину, в якій він перебував, підірвали за допомогою вибухового пристрою з дистанційним управлінням.


  • 12 грудня 2019 року поліція назвала підозрюваних в організації вбивства Шеремета.


  • Підозру за статтею 115 (Умисне вбивство) пред’явлено музиканту, волонтеру і бійцю АТО Андрію Антоненко (Riffmaster), а також волонтерці й дитячому кардіохірургу Юлії Кузьменко. Волонтерку і військову медсестру Яну Дугар підозрюють в тому, що перед убивством Шеремета вона проводила "розвідку", фотографуючи камери відеоспостереження неподалік від місця злочину.


  • Учасники АТО Інна Грищенко ("Пума") та її чоловік Владислав ("Буча") були затримані в іншій справі, але також є фігурантами справи про вбивство Шеремета.


  • Генеральний прокурор України Руслан Рябошапка заявив, що для передачі справи до суду необхідно зібрати додаткові докази – оскільки тих, що є зараз, недостатньо.


Підсумки дня з Вадимом Колодійчуком дивіться щодня по буднях о 17:30 на ObozTV.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

Читайте всі новини по темі "Ефіри Oboz TV" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/crime/nemae-100-alibi-u-mvs-poyasnili-navischo-oprilyudnili-novi-dani-u-spravi-sheremeta.htm”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя