Паніка через корабель із Китаю в Одесі: медики зробили заяву

Члени екіпажу корабля "CMA CGM URAL", що прибув 13 лютого в порт Одеси, а перед цим перебував у Китаї, не хворі на коронавірус.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Граничний інкубаційний період, під час якого могло розвинутися захворювання, вже закінчився, повідомили OBOZREVATEL в Одеському обласному лабораторному центрі Міністерства охорони здоров’я.

В Одесі панікують через корабель із Китаю

В Одесі панікують через корабель із Китаю

znaj.ua

Раніше ймовірний коронавірус на кораблі жваво обговорювали в ЗМІ і соцмережах, оскільки з’явилася інформація, що деякі члени екіпажу хворі і мають високу температуру.

Новини
"Нас бояться": студенти з Азії заявили про паніку українців через коронавірус

"У членів екіпажу немає підозри на коронавірус. Були зафіксовані тільки випадки захворювання на ГРВІ. Судно вийшло з останнього порту Китаю 16 січня 2020 року.

До прибуття в Україну судно здійснювало заходи в порти Єгипту, Лівану, Туреччини та Румунії. У цих портах всі члени екіпажу судна пройшли перевірку відповідними службами на наявність у них ознак коронавірусної інфекції. Нічого не було виявлено", – розповіли в лабораторному центрі.

"З огляду на максимальний 14-денний інкубаційний період захворювання на коронавірус 2019n-CoV і з огляду на термін у 27 днів від виходу судна з порту Китаю до приходу в порт Одеси, а також беручи до уваги перевірку членів екіпажу в попередніх портах, епідеміологічна ситуація на судні є благополучною", – наголосили фахівці.

Разом із тим, після приходу судна в Одесу, всі члени екіпажу пройдуть відповідний температурний скринінг і в разі підозри будуть спрямовані в спеціальні медичні заклади. Також будуть проведені всі лабораторні дослідження і випробування на коронавірус.

Як раніше повідомляв OBOZREVATEL, одеський готель через острах на коронавірус заборонив здавати номери китайцям.

Тисни! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/odesa/details/panika-cherez-korabel-z-kitayu-v-odesi-mediki-zrobili-zayavu.htm”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя